Siedziba TelForceOne

ŚWIATŁO Z SERCA

DOLNEGO ŚLĄSKA

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej TelForceOne S.A., jednego z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Portfolio spółki obejmuje nowoczesne rozwiązania w zakresie technologii mobilnych, druku oraz oświetlenia wielkopowierzchniowego. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Wrocławiu.

KAWAŁEK HISTORII

Historia marki Forever Light rozpoczęła się w 2009 roku. Grupa ekspertów, chcących aktywnie propagować technologię oświetlenia LED, wprowadziła na polski rynek pierwsze produkty alternatywnego źródła światła. Obecny asortyment to kilka kategorii produktowych, od żarówek LED po lampy bakteriobójcze. Wszystkie produkty Forever Light charakteryzują się wysoką jakością, a projektowane są w trosce o przyszłość naszej planety oraz codzienne potrzeby użytkowników.

0 lat
tworzymy dla Państwa nowoczesne źródła światła
> 0 mln
produktów Forever Light dostarczonych do Klientów
> 0
krajów, do których dostarczamy nasze produkty

SIŁĄ ORGANIZACJI SĄ LUDZIE.

W całej Grupie Kapitałowej są to wykwalifikowani eksperci. Konsekwentnie zdobywają doświadczenie, współpracując od niemal kilkudziesięciu lat z globalnymi partnerami biznesowymi, działającymi na ponad 50 rynkach Świata. Codziennie witają się z nimi w kilkunastu językach. To dzięki Klientom zdobywają międzynarodowe doświadczenie poznając specyfikę wielu rynków. Pozyskują kompetencje do budowy kompleksowych rozwiązań dla firm, opartych na rynkowej praktyce i zaufaniu. Firma telForceOne S.A. jest sprawdzonym doradcą w strategii rozwoju biznesu. Jej skuteczność ceni już kilkanaście tysięcy partnerów biznesowych na całym świecie.

Napisz do nas | Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.